از اهواز تا سامرا ، از سامرا تا قدس

السلام عليک يا امامين عسکريين (ع) ، با عرض تسليت سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکري (ع)

وقتي اين عکس را در 24 آبانماه امسال ( 1395 )  با پسرم مهدي که 21 ساله است در سامرا گرفتيم به ياد عکسي افتادم که سي سال پيش با مرحوم پدرم اسماعيل در اهواز گرفتيم در 16 مهر 1365زماني که من 21 ساله بودم  ، پدرم مداح اهل بيت (ع) بود و همه­ ي عمرش را حسين حسين (ع) گفته بود و خيلي آرزوي زيارت کربلا را داشت ولي در آن موقع حتي به فکرمان هم نمي رسيد که روزي جنگ به پايان برسد و راه کربلا باز شود و بتوانيم مسافر کربلا و عتبات شويم ، پدرم در سال 75 به بهانه­ سرطان به ديار حق شتافت قبل از آنکه به آرزويش برسد و قبر شش گوشه ي امام حسين (ع) را زيارت کند .

آنروز به پسرم گفتم : آن زمان در مرز عراق با دشمن مي جنگيديم و فکرش را هم نمي کرديم که روزي به زيارت کربلا و کاظمين و سامرا بيائيم ، ولي اکنون که در مرز اسرائيل با دشمن مي جنگيم و در قنيطره شهيد مي دهيم ، روزي را مي بينم که کمتر از سي سال ديگر با نابودي اسرائيل ، تو با پسرت قدس را زيارت کني  و در آنجا عکس يادگاري بگيري ، آنروز امروز را بخاطر بياوري . و مگرنه اينکه امام راحل فرمودند : « راه قدس از کربلا مي گذرد » .و مقام معظم رهبري نيز فرمودند که : « اسرائيل 25 سال ديگر را نخواهد ديد » .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انتخاب اردبیل وبلاگ مجهز Lorena فروش فلزیاب طلا یاب قوی هوکر آموزش طراحی سایت سازه های پیش ساخته Kelly ترمیم سطوح بتنی کرمو شده و آسیب دیده ، ترمیم سازه های بتنی دریایی فروشگاه grom وای جی سی